ANASAYFA

ÜRÜNLER HAKKIMIZDA FOTOĞRAFLAR SİPARİŞ ONAYLAMA İLETİŞİM
 
 
  

Menü

  
     Anasayfa
     Web Tasarım
     Haberler
     Mail İletişimi
     Anasayfam Yap
     Sık Kullanılanlara Ekle
     İletişim

 

  

Anket

  
   Web Sitemize Nasıl Ulaştınız ?

  Google %73,2 (131 oy)
  Facebook %3,9 (7 oy)
  Twitter %1,1 (2 oy)
  Online Reklamlar %1,1 (2 oy)
  Görsel Reklamlar %1,1 (2 oy)
  Tavsiye ile %10,1 (18 oy)
  Rastgele %9,5 (17 oy)

 
 

 

 
  
    Marble 2010 İzmir fuarı
 

www izmirkartvizit.net olarak Marble 2010 İzmir fuarına katılan başta KOCAK MADENCİLİK ve LATMOS TRAVERTEN olmak üzere tüm müşterilerimize başarılar dileriz.

KOCAK MADENCİLİK adına fuar dönemi için Müşterilerine dagıtılmak üzere Ürün Katalog Cd leri ( Elektronik Katalog ) bu Cd lerin sunumu için gerekli Cd Kutusu tasarımı ve baskısı gibi konularda firmamız çözüm ortağı olmaktan büyük kıvanç duymaktadır.

LATMOS TRAVERTEN adına Marble Trend dergisi için 2 tam sayfalık reklam çalışması ,Grafik tasarımı, düzenlemeleri yapılmıştır. Bunun yanında Elektronik katalogları İçin CD tasarımı ve sunumuna ait özel bir çalışma yapılmıştır. 

yapılan işlere ait sayfayı görmek için http://www.izmirkartvizit.net/kocak_maden.htm linkini tıklayabilirsiniz.

 
 
  
    BORNOVA ve BAYRAKLI OFİSİMİZ AÇILDI....
 

251 Sok. No: 17/C Osmanbey Apt. ( Barış MANCO parkı Köşesinde ) Manavkuyu - Bayraklı - İZMİR adresine yeni irtibat ofisimiz açılmıştır. Yeni ofisimizin Telefon numarası 0 232 348 43 42 olarak değişmiştir. İZMİRKARTVİZİT ve YENİ DOĞUŞ REKLAM AJANSI olarak tüm müşterilerimizin yogun ilgisine teşekkür ediyoruz.

   

 

 
 
  
    KARTVİZİT KULLANMA KURALLARI
 
İş dünyasında önemli bir yeri olan kartvizitler, doğru kullanıldığında kart yığını arasından sıyrılmayı sağlıyor. Kartviziti nasıl verip nasıl almalısınız, rengi nasıl olmalı gibi ayrıntılar size yol gösterebilir...
Sıradan bir kart deyip geçmemek gerekiyor kartvizitleri... Çünkü bu kartlar doğru kullanıldığında birçok kapıyı açabiliyor. Kişinin iş dünyasındaki aynası olan kartvizitler, bulunulan konum, sahip olunan unvan ve şirketi belirten profesyonel bir kimlik. Bu nedenle profesyonel yaşamda kimlik olarak kabul edilen kartvizitleri kullanırken belirli kurallara dikkat etmek gerekiyor.
Kartvizit kullanımı ile ilgili bir makale yazan Todd Natenberg, kartvizitleri özellikle satış dünyasının en değerli araçlarından biri olarak değerlendiriyor. “Kartvizitin gücünü ve zararını tüm yönleriyle anlamamı sağlayan pek çok olay yaşadım” diyen Todd Natenberg, yanında kartvizit bulundurmayanlardan hiç de profesyonel olmayan kartlara kadar pek çok durumla karşılaştığını söylüyor.
Birçok insanın, kartvizitlerin her iki taraf için de karşılıklı fayda anlamına gelen bir fırsatı temsil ettiğini anlamadığını belirten Natenberg, karşınızdaki kişinin üzerinde bırakacağınız etkide kartvizitinde önemli olduğunu belirtiyor.
Kartvizit hangi özellikleri taşımalı?
Bu konuda farklı görüşler olmasına karşın herkesin birleştiği nokta, kartvizitin kurum kimliğini doğru yansıtması gerektiği.
Parlaklık ve renk
Bir kartviziti farklı kılan en önemli özellik rengidir. Ancak önemli olan kartın ne kadar güzel göründüğü değil, işlevi. Kartın uyandırdığı ilk etki rengi ile ilgili ancak kartın üzerindeki yazıların okunmasını engelleyecek bir renk kullanılmaması gerekiyor. Seçilen rengin işin niteliği ile uygun olması dikkat edilecek ilk nokta. Özellikle parlak ve koyu renkler, kartvizite not almayı engeller. Diğer yandan rengin logo ile uyumlu olması gerekiyor. Logonun etkisini azaltacak ve formunu bozacak renklerin tercih edilmemesi öneriliyor. Kartın basımında kullanılan mürekkebin de renk ve kağıdın dokusu ile uyumlu olması gözden kaçırılmamalı. Açık ve soluk renkli mürekkepler kağıtta iyi durmaz.

Her boş alandan faydalanmalı mı?
Kartvizitin ön yüzünde gerekli olan tüm iletişim bilgileri, şirketin adı ve logosu, kişinin adı ve unvanı mutlaka yer almalı. Bu bilgiler yeterince yer kapladığı için ek bir bilgiye gerek kalmıyor. Ancak bazı iletişim uzmanları, kartın arkasının da kullanılmasını öneriyor. Yalnız tam tersini düşünenler de yok değil. Kartı alan kişinin arkaya sizinle ya da şirketle ilgili not almasına izin verilmesi noktasında bu öneri de dikkate alınabilir. Ayrıca kartın arkasının siyah ya da başka bir renge sahip olması da not almayı engeller. Yine kartın arkasını Türkiye’de alışkanlık olduğu gibi çizilmemesi de dikkat edilmesi gereken başlıklar arasında yer alıyor.

Japon iş adamlarına dikkat!
Her alanda kesin kuralları olan ve geleneklerine bağlı yaşayan Japonlar kartvizitlere büyük önem veriyor. Bu ülkede bir iş görüşmesine başlamadan önce mutlaka kartvizit değişimi yapılıyor. Hafif sarı renkli kartvizitler makamın itibarı ve yüksekliğini gösterir. Kartı aldığınızda mutlaka okumalı ve kişinin adını ve unvanını anladığınızı ve memnun olduğunuzu gösterir şekilde kafanızı sallayıp gülümsemelisiniz.
 
[1]   2
 
  

İstatislikler

  
  Toplam  Ziyaretçi Sayısı : 72326
Toplam Yazı Sayısı : 242
Toplam Resim Sayısı : 13
İp Adresiniz :  54.236.62.49
İşletim Sisteminiz :
Tarih : 25.02.2021

 
 
  

Linkler

  

HABER KAYNAKLARI

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

SİLAHLI KUVVETLER

SİYASİ PARTİLER

EMEKLİLİK HİZMETLERİ

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

DİĞER BELEDİYELER

MOTURLU TAŞITLAR VERGİSİ

TELEFON REHBERİ

BAĞKUR SORGULAMA

SSK Sicil No.Sorgulama

TC NO SORGULAMA

 
  

Reklamlar

  
ÇALLAK TİCARET 0 256 761 36 36 AYDIN-KOÇARLI http://www.callakticaret.com
Sitemize Reklam Vermek İçin İletişim Bölümünden Bizimle İrtibata Geçin
 
    

ANASAYFA  |  ÜRÜNLER  |  WEB TASARIM  |  HAKKIMIZDA  |  FOTOĞRAFLAR  |  ZİYARETÇİ DEFTERİ  |  İLETİŞİM | SİTE HARİTASI | SİTE HARİTASI XML

   Copyright (c) 2009. YENİ DOĞUŞ REKLAM AJANSI

Yönetim Paneli

izmir kartvizit Kaliteli Uygun kartvizit izmir

 custom counter